O nas

Zespół weselny OK-EJ: doświadczenie i pasja 
Ada, Mirek, Damian, Franek, Łukasz i Michał - sześć młodych, ambitnych i zaangażowanych osób, które wiele łączy. Każdy z nas ma za sobą bogate doświadczenie na scenie muzycznej, każdy bez muzyki nie wyobraża sobie życia i każdy tą pasją chce dzielić się z innymi, by bawić, rozweselać, a także wzruszać. Aby te cele móc realizować stworzyliśmy zespół muzyczny OK-EJ, który zapewnia oprawę muzyczną na wszelkiego rodzaju imprezach: weselach, studniówkach, dancingach i innych.

Ambitni i świadomi oczekiwań naszych klientów bardzo wysoko postawiliśmy sobie poprzeczkę - zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że poza miłością do muzyki w naszej branży niezbędny jest także profesjonalizm. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w pełni odpowiedzialnie, zawsze z zaangażowaniem, a nasza muzyka wykonywana jest w 100 proc. na żywo. Oferujemy bogaty repertuar, pozostając jednocześnie otwarci na Państwa propozycje i sugestie.

Kluczem do sukcesu jest dla nas wzajemna współpraca i ciągłe doskonalenie. Niezwykle cenne okazują się tu również umiejętności zdobyte w innych zespołach (większość z nas występowała wcześniej w innych grupach, m.in. dwóch naszych członków należało do zespołu "Babiorze"). To właśnie muzyczna kariera w innych kapelach pomaga nam w unikaniu błędów. Wszystko po to, by nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani i by nasza muzyka stała się częścią ich pięknych wspomnień.

Skład zespołu: 
Ada - gitara basowa, wokal 
Mirek - klawisze, wokal 
Damian - perkusja 
Franek - saksofon altowy, wokal 
Łukasz - saksofon tenorowy, wokal 
Michał - gitara solowa, wokal

 

© 2020 by michu